MENU

Wybrane dania

Rezerwacja stolików

Już dziś możesz zarezerwować stolik w naszej restauracji.

Nie czekaj do ostaniej chwili i kliknij przycisk rezerwuj.

Rezerwuj stolik

Nasze menu dla Państwa

Przystawki

Przystawki 30 Styczeń 2012

Mawia się, iż dobre śniadanie jest podstawowym posiłkiem dnia i zapewni nam nie tylko siłę, ale też zdrowie. Bogata oferta naszej restauracji sprosta z pewnością Państwa wymaganiom i gustom. Zapraszamy więc na pyszne jajka smażone na bekonie, "Talerz śniadaniowy" i inne pyszne i świeże potrawy.
Przystawki

Sałaty 30 Styczeń 2012

Nie tylko Włosi mają swoje "antipasti", czy Hiszpanie sławne "tapas". Polska kuchnia jest równie bogata w tradycyjne przysmaki. Tak więc oferujemy Państwu cały zestaw pysznych przekąsek i dodatków, nie tylko zagranicznej, ale też tradycyjnej polskiej kuchni.
Sałaty
Zupy

Zupy 30 Styczeń 2012

Tradycyjne, aromatyczne i smakujące jak w domu pyszne zupy można zjeść w naszej restauracji.Charakterystyczne dla polskiej kuchni, podane na gorąco, przygotowane ze świeżych składników. Zapraszamy do spróbowania!
Zupy

Dania drobiowe 30 Styczeń 2012

Dania drobiowe

Dania wieprzowe 07 Lipiec 2012

Dania wieprzowe
Dania rybne

Dania rybne 07 Lipiec 2012

W ciągłym pościgu aby zaspokoić gusta naszych klientów, oferujemy w naszej restauracji potrawy tradycjonalnej polskiej kuchni oraz trafiające w nasze gusta potrawy z innych regionów świata. Zapraszamy gorąco do nas na degustację tych przepysznie przygotowanych dań.
Dania rybne

Dania jarskie i pierogi 07 Lipiec 2012

Możemy czymś zaskoczyć? Koperty ze szpinakiem, zapiekane żółtym serem, podane z sosem czosnkowym, lub ryż zapiekany z bukietem warzyw? Bogata oferta świeżo przyrządzonych dań jarskich znajduje się dla Państwa w naszej ofercie.
Dania jarskie i pierogi

Dania dla najmłodszych 07 Lipiec 2012

Oczywiście mamy też dania przygotowane specjalnie dla naszych najmłodszych klientów.
Dania dla najmłodszych

Desery 07 Lipiec 2012

Któż oprze się szarlotce podanej na gorąco do kawy, lub sałatce owocowej podanej z "Malibu" lub syropem kokosowym? A któż nie ma ochoty na bitą śmietanę z owocami lub pyszne lody...
Desery

PIZZA 22 Lipiec 2013

Menu pizzy w restauracji Rynek 10.
PIZZA
Smart Lunch

Smart Lunch 27 Luty 2018

Smart Lunch